new icn messageflickr-free-ic3d pan white
Copyright Protection | por Ledio (mostly away)
Regresar a la búsqueda
Ledio V Por: Ledio V

Copyright Protection

Bob Julius marcó esto como favorito
 • Dori 6a

  Ç'të kanë vjedhur ore?
 • Ledio V 6a

  Nuk e di tamom, por e vuna si mase paraprake.
 • Eni Turkeshi Imagery 6a

  hallall.a mund ta perdorin te gjif apo vetem ameriqent ?;)
 • Dori 6a

  Për ironi kjo fletë s'mund të pëdoret nga të tjerë pa lejen e autorit ;)
 • Ledio V 6a

  M'duket se copyright act eshte vec per ne ameriqenet - po une s'e maj veten per ekspert kshu qe s'i dihet.

  Doro, ke te drejte, se eshte automatikisht si fotot e tjera. Ja te perpiqem t'a nderroj qe t'a vjedhesh edhe ti :D
 • Dori 6a

  Ledio, e kisha fjalën, a ke marrë leje nga PPA për ta vendosur këtë fletë në Flickr :)
 • Ledio V 6a

  Doro, pse me kaq dyshime mer shqipe skeptik? :) www.ppa.com/copyright-advocacy/free-copyright-kit.php
 • Dori 6a

  S'e kam fajin unë e kanë këta të ligjshmit. Se thotë që është falas për tu shkarkuar s'do të thotë se është falas për tu publikuar :)
 • Ledio V 6a

  "If you want to educate your clients..."
 • ejlli mne 5a

  dhe cte bej une qe revista me e lexuar kosovare, 'Kosovarja', boton fotografine time te nje kengetareje, pa ditur une fare?
  :)
 • Ledio V 5a

  Zigeli, ne trojet Shqiptare e drejta e autorit eshte fjale e piset
 • Babes Pizzimenti (borrado) 4a

  cutee picture ;)
10,407 visitas
1 favorito
12 comentarios
Tomada el 19 de mayo de 2011

Información adicional

 • Privacidad de la vista Público
 • Nivel de seguridad Seguro
 • S Buscar
  Navegación de la foto
  < > Navegación en la vista miniatura
  Z Acercar/Alejar
  B Volver al contexto